Altinkaya yardım TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan her insanın zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yaparız. istanbul vilayet sınırları arasında verdiğimiz çekimli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz tıpkı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bunun gibi vasıta yardım konularında da yardımcı olabilmekte. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz tüm vasıta arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
şirket kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her türlü araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde onarım edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve araç yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden ve ya web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesi için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri profesyonel kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı pozisyonlarda yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için korkmadan bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol Istanbul Çekici yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik cazibeli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilmekte. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukla istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara ihtiyaç olmaktadır. Bu, çok sayıda işletme sahibi için istikrarlı, basit olarak resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir Istanbul Yol Yardim sıra vasıta bulunur. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa zamanda kafanızın üstünden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. ayrıca güçlü yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühim bir şeydir, nedeni ise güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekebilir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *